Mağaza

Oyun Kartları Noel Oyuncakları Fidget Oyuncaklar Basic Edition

252 

Açıklama

Açıklama:

Öğe adı Insanlığa karşı kartlar
Ağırlık 1100g
Malzeme kâğıt
Baskı Temel sürüm


Özellikler:
1.Korkunç insanlar için bir parti oyunu. Daha önce oynadığınız parti oyunlarının çoğundan farklı olarak, İnsanlığa Karşı Kartlar siz ve arkadaşlarınız kadar alçakça ve beceriksizdir. Oyun basittir. Her tur bir oyuncu bir Siyah Kart'dan bir soru sorar ve 2. başkası da en komik Beyaz Kartı ile cevap verir.
1. İnsanlığa Karşı Kartlar, korkunç insanlar için parti oyunudur. Daha önce oynadığınız parti oyunlarının çoğundan farklı olarak, İnsanlığa Karşı Kartlar siz ve arkadaşlarınız kadar alçakça ve beceriksizdir. Oyun basittir. Her tur bir oyuncu bir Siyah Kart'dan bir soru sorar ve 2. başkası da en komik Beyaz Kartı ile cevap verir.
İnsanlığa Karşı Kartlar'ın Yorumu: "Oldukça şaşırtıcı" – Soğan AV Kulübü "İnanılmaz bir oyun" 3.Mike "Gabe" Krahulik, Penny Arcade "Kontrolsüz kahkaha" – Kill Screen Magazine
"Partinin hakettiği oyun" – Thrillist "Bir oyun" – Günlük Canavar
4.Ürün içeriği: 550 kart (460 Beyaz kart ve 90 Siyah kart) 6 oyuncu ile 13 duodil milyondan fazla olası tur (10 ^ 40)
5.Profesyonel olarak prim oyun kartlarına basılmıştır Oyun kurallarını ve alternatif kuralları içerir, özel kutuya sarılmış küçültülmüş halde Hasılatların% 0'ı Make-A-Wish Vakfı'na bağışlanacaktır
Dikkat:
Gerçek mal paketi resimden farklı olacak, herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki soruyu sorun, en kısa sürede yeniden hazırlanacağız.

Paket içeriği:
1xset kart0
    0
    SEPETİNİZ
    SEPET BOŞMAĞAZAYA DÖN