Mağaza

Bakeey Mutfak Gıda BARBEKÜ Termometre Kablosuz Çift Kanallı Dijital Ekran Termometre

528 

Stok kodu: 1590995 Kategoriler: , ,

Açıklama

Özellikleri:
1. ET SEÇİMİ VE PİŞİRİLMİŞ SEVİYESİ: Barbekü termometresi, 8 çeşit et (BEEF, LAMB, VEAL, HAMBURGER, PORK, TÜRKİYE, ÇENE, BALIK) ve bunların çeşitli derecelerde dereceleri için sıcaklıklarla önceden programlanmıştır. , ORTA, ORTA NADİR, NADİR) USDA tarafından önerilir. Ek olarak, önceden ayarlanmış tüm sıcaklıklar kişisel zevklerinize uyacak şekilde ayarlanabilir.
2. BÜYÜK PORTABİLİTE: Kompakt ve hafif alıcı, yiyeceklerin gerçek zamanlı durum güncellemelerini alırken evde serbestçe dolaşmanızı sağlayan 230 ft sinyal iletim aralığına sahiptir. Ek olarak, yiyeceğiniz optimum sıcaklığa ulaştığında, bu alıcının alarmını tetikler. Alıcı, aynı zamanda çoğu ev yüzeyinde dik durmasını veya asılmasını sağlayan uygun bir standa sahiptir.
3. ÇOK FONKSİYONEL: Alıcı, “sayım” ve “geri sayım” işlevine sahip dahili bir zamanlayıcı ile birlikte gelir; pişirme süresi. Termometrenin çift sondaları aynı anda 2 adet et, şeker veya diğer yiyecekleri etkili bir şekilde izlemek üzere izleyebilir, barbekü, fırın pişirme ve sigara yemekleri için mükemmel hale getirir.
4. PREMIUM DUAL PROBES: Gıda sınıfı paslanmaz çelikten imal edilmiş olan problar, gıda sıcaklıklarını hızlı ve hassas bir şekilde ölçmek için tasarlanmıştır. Problar 716 ° F'ye (380 ℃) kadar ısıya dayanıklıdır ve su geçirmez IPX7 derecesine sahiptir.
5. SMART BACKLIGHT: Büyük LCD arkadan aydınlatmalı ekran, karanlıkta veya gün ışığında zahmetsizce okuma yapmanızı sağlar. Ek olarak, arka ışık 10 saniye kullanılmadığında otomatik olarak kapanacaktır. Not: Lütfen LCD ekranı yanıp sönmeye başladığında pilleri değiştirin.
Özellikler:
Marka: Bakeey
Renk: Kırmızı, Gri
Kablosuz iletim mesafesi: 230 feet / 70 metre
Probe ve Tel: 716 ° F'ye (380 ℃) kadar ısı direnci
Sıcaklık Aralığı: -20 ℃ ~ 300 ℃ (-4 ° F ~ 572 °)
Ölçü Birimi: 1
Not: Probu veya prob kablosunu ateşe maruz bırakmayın
Belgelendirme: fcc ce rohs
Paket içeriği:
1 x Verici
1 x Alıcı
2 x Sıcaklık Probları
1 x Probe Dağı
1 x Manuel
0
    0
    SEPETİNİZ
    SEPET BOŞMAĞAZAYA DÖN